0554 890 47 61
Kültür Mh. Nispetiye Cd. No:54/8 Akmerkez Etiler Beşiktaş İstanbul
info@guletsepeti.com

Hakkımızda

GuletSepeti olarak Yatçılık sektöründe 2006 yılından itibaren faaliyet gösteren ve amacı Mavi Yolculuk tutkunlarına en uygun şartlarda sunmak olan ve merkezi İstanbul da olup Bodrum,Göcek, Bozburun ve Marmaris tekne turu organizasyonları yapan bir firmadır.

Mavi yolculuğun bir kültür turizmi olduğu Ülkemizde Ege ve Akdeniz’in üst düzey memnuniyet felsefesi üzerine kurulan şirketimizle her yıl yüzlerce misafirimize Türkiye kıyılarında unutulmaz tatil anıları sunmaktayız.

Bodrum, Bozburun, Marmaris, Göcek Ve Fethiye limanlarında her bütçeye uygun teknelerimiz ile kalitemizden ödün vermeden tüm rotalarda hizmet vermekteyiz. İster özel tekne kiralama, isterseniz de garanti deparlı kabin kiralama programlarımız hakkında tüm ayrıntıyı bulabileceğiniz sitemiz ile ofislerimizdeki müşteri temsilcilerimize tüm yıl ulaşabilir, aklınızda kalan soruları sorabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Geniş tekne portföyümüz ile tüm tatil planlarınızı yapmaya ve tatilinizin huzurlu ve mutlu geçmesini sağlamaktan mutluluk duyarız.

GuletSepeti.com

WhatsApp chat

Send this to a friend