1.GÜN: Saat 15:30 Kos limanında tekneye biniş. Akşam yemeği ve geceleme limanda. Kos’un zengin tarihini, alışveriş ve eğlence merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

2.GÜN:KALYMNOS Sünger avcıları ve şnorkel dalışıyla ünlü Kalymnos Adasına hareket. Sabah saatleri kahvaltı,dinlenme  ve güneşlenmeye ayıracağız. Teknede öğle yemeği ve sonrasında 12 Adaların fiyordu Vathy köyünu ziyaret. Akşam yemeği ve geceleme Kalymnos koyunda.

3.GÜN:PATMOS Patmos’un Majestik adası, Yunan adaları içinde en popüler olanlarından bir tanesidir. Saint John Manastırı, Apocalypse Mağarası ve Unesco nun dunya mirası listesine aldıgı şehri olan Hora ziyaret edilebilir. Akşam yemeği ve geceleme Patmos ta yapıyoruz.

4.GÜN: LIPSI ADALARI

Guletimiz bugün, 12 adaların mücevheri olan Lipsi Adasına doğru yola çıkıyor. eşsiz güzellikteki berrak sularına ve koylarına sahip Lipsi adası deniz ve güneş için ideal bir yerdir. Arhipelago’nun bazı adalarını ziyaret ve koyda geceleme.

5.GÜN: LİPSİ Bu gün sabahımızı Katsadia koyunda geçirip yunan kültürüne özgu mavi beyaz evleri, mesire yerleri ve geleneksel tavernaları ile ünlü Lipsi köyüne yanaşacağız. Izgara ahtapot ve uzoyu kaçırmayınız.

6.GÜN:  LEROS  Kahvaltıdan sonra Guletimiz ileLeros adasının güneyindeki koyları keşfetmeye doğru yelken açıyoruz. Sabah saatleri Kserocampos koyunda denizin tadını alabilir ve daha sonra Padnelli köyündeki kaleye tırmanılabilir veya Leros’un başkenti Aghia Marina ziyaret edilebilir.

7.GÜN: BODRUM – KOS  Sabah yatımız ile Bodrum’a dogru yelken açıyoruz ve bodrumun limanına giriş yapıyoruz. Gümrük işlemleri ve öğle yemeği sonrası 14:30 civarı Kos’a gitmek üzere Bodrum dan hareket ediyoruz.. Akşam yemeği ve geceleme Kos’da.

8.GÜN: KOS Başka unutulmaz mavi yolculuk turlarında buluşmak ümidiyle kahvaltıdan sonra saat 9:00-10:00 arası mavi yolculuk yat turu muzu sonlandırıyoruz.

 FİYATA DAHİL OLANLAR

* Yemek (kahvaltı, öğle, akşam yemekleri, öğle çayı).

* Yakıt, liman ücretleri, kullanım suyu, servis.

* Standart yat ekipmanları, masa oyunları, şnorkel, gözlük, olta.

* Misafirlerimiz atıştırmalık yiyecekler, meyve, yoğurt, fındık, çikolata gibi şeyler getirebilirler. (Bunlar teknede satılmamaktadır.)

* Temiz çarşaf ve banyo havlusu.

* Yat sigortası (Kendi seyehat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

* Palamar ücretleri.

* Transitlog ve gemi acenteciliği formaliteleri, gümrük vergileri.

* Bira, şarap, uzo, fanta, soda, su, çay ve nescafe dahildir.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

* Su dahil tüm içecekler uygun fiyata teknede satılmaktadır.

* Lütfen kendi içeceklerinizi tekneye getirmeyiniz.

* Lütfen kendi havlularınızı getiriniz.

* Arkeolojik siteler ve ulusal parklara giriş ücreti.

* Mürettebat bahşişi (%5) fiyata dahil değildir.

* Opsiyonel kara turları ve ören yeri girişleri, dalış ücretleri.

* Yurtdışı giriş / çıkış, ayakbastı ücretleri.

* Havaalanı ve otel transferleri.

* Marina şehir içi transferleri.